Günümüzde Bitcoin

Günümüzde Bitcoin

Yaşadığımız dönemde hızla yayılan ve her geçen gün kitlesini daha da artıran bitcoin, kendi başına bir sektör olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu kadar hızlı yayılışı, akabinde birçok soruyu da peşinden getirmektedir. İlk çıktığı zamanlarda pratik kullanımı ve çabuk ulaşımı sayesinde, bitcoini fark edenlere ekstra ve yüksek miktarlarda para kazandırmıştır. Günümüzde ise yapılması için çok daha farklı koşullar sunmaktadır. Bunlardan en belirgin olanı; artık sadece kendi ürettiği cihazlar üzerinden bitcoin üretimi yapılabilmektedir.

Bitcoin üyelik ve üretim

Eğer bitcoin üretimi yapmak istiyorsanız ve hesabınız yoksa https://blockchain.info/tr/wallet/#/signup bu site üzerinden bitcoin üye ol kısmına basarak bir üyelik oluşturup kendinize bitcoin cüzdanı hesabı açabilirsiniz. Bu cüzdanı oluşturduktan sonra aynı siteye giriş yaptığınızda, ana sayfa üzerinde uzunca bir kod göreceksiniz. Bu kod üyeliğinizin asla kaybetmemeniz gereken kodudur. O kodu iyi saklamalısınız. Sıradaki adım ise, bitcoin üzerinden kazanılan paralar wallet adı altındaki sitelerde toplanır ve belirli günlerde bitcoin cüzdanına eklenir. Bu siteler arasında en güvenilir olanın www.microwallet.org sitesi olduğu söylenmektedir. Bu siteye de bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Siteye üye olduktan sonra kullanıcılara bitcoin üretimi yapabilecekleri siteleri göstermektedir. Kullanıcı dilerse gösterilen siteleri kullanabilir, ya da internet üzerinden araştırma yaparak güvenilir ve kazancı daha iyi siteler bulup onları kullanabilmektedir. Bitcoin üretim aşaması ise cihazın işlem gücüne bağlıdır. Her site üretimin kullanıcıya ne kazanç bırakacağını belirtmektedir. Üretim aşamasının varyasyonları da bulunmaktadır. Bunlardan biri de ekran kartı gücüdür. Ekran kartı işlem gücüyle de üretim yapabilmek mümkündür.

Bitcoin üretimi hakkında

Bitcoinin bu kadar kısa bir sürede gelişmesi ve gün geçtikçe artan kitlesini katlaması üzerine sorulan soruların da sayısı daha da artmaktadır. Nasıl yapıldığını bilenler için hangi sitelerin bitcoin üretimi yaptığını da merak eden kitle bir hayli fazladır. Bitcoin üreten siteler hayli fazla olsa da, aralarında kullanıcıların tavsiyesi doğrultusunda bir kaç site mevcuttur. Fakat aşağıda ki sitelere ben itimat etmiyorum.

Bunlardan birkaçı; freebitco.in, 777bitco.in, faucet.bitcoinzebra.com, moonbit.co.in, mezzabank.com, dailyfreebits.com, btc25.net, pinktussy.com gibi sitelerdir. Bu siteleri internet üzerinden detaylı şekilde araştırdığınızda, kazanç oranlarına da ulaşabilmeniz mümkündür. Belirtilen siteler arasında güven sorunu hiçbirinde yaşanmamaktadır. Bunun yanı sıra hepsinin kendine ait bir politikası bulunmakta. Bu yüzden hepsinin içeriğine bakıp kazanç kıyaslaması yaparak, kişi kendine uygun olanı seçebilmektedir.

Bicoin üretim yapan makineler

İlk çıktığı zamanlar bütün bilgisayarlar üzerinden bitcoin üretimi yapılıyor olsa da, günümüzde bitcoin için özel olarak tasarlanmış cihazlar mevcuttur ve bu cihazlar sayesinde üretim yapılabilmektedir. Bunun dışında hiçbir telefon ya da bilgisayardan bunu yapamamaktayız. Yapılamıyor olduğu için değil, cihaz kullanmayanların kâr etmek yerine zarar etmesi, bu cihazları mecburi kılmaktadır. Piyasada birçok bitcoin üreten makina alışverişi yapılmaktadır. Alışveriş siteleri üzerinden fiyatını makul bulduğunuz ve araştırdığınız bir bitcoin makinesi satın alabilirsiniz. Bu makinelerden biri Butterfly Labs 30GH ASIC… Birçok kişi bu cihazı kullanmaktadır ve forum sitelerinde dahi alışverişi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra bitcoin üretim tesisi Reykjavik’de (İzlanda) bulunmaktadır.

Yorum - Görüş veya Önerileriniz
Yukarıda ki yazıyı okuduktan sonra; Aşağıya düşüncelerinizi belirtmeniz, sizden sonra yazıyı okuyacak kişide farklı bir bakış açısı oluşturabilir.

2000+ Kişi Arasına Katılın ve Yazılarımı ilk Okuyan Siz Olun

En Güncel Network Marketing-internetten Para Kazanma ve Ek Gelir ile ilgili Yazılar Anında Mail Adresinize Gelsin

11 Nisan 2017
97 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Yorumuzu - Görüşünüzü veya Önerilerinizi Yazmayı Unutmayın !!!

Yandex.Metrica