Bilgi Asla Sır Değildir!!!

Bilgi Asla Sır Değildir!!!

Network Marketing işinde daha bir sürü insanla konuşamamak, ya da konuşacak daha bir sürü sayıda birey bulamamak gerçekten bir sorun. İşe ilk başladığım vakitlerde konuşacak bir sürü birey vardı fakat,upuzun iletişim listem tükenince yepyeni birey arayışına girmiştim.

İşimi/ürünümü/çözümümü daha bir sürü sayıda insanın önüne koymalıydım. Bunu internetin imkanlarını başka bir deyişle teknolojiyi faydalanarak yapacaktım. 3 elemandan meydana gelen bir döngüde hüküm kıldım ve bu döngüde dönmeye başladım.

  1. Yatırım Yap
  2. Öğren
  3. Öğret

Zamanınızı ve paranızı kendinizi geliştirmeye YATIRMALISINIZ.

Neden Böyle Olmalıyım ?
Daha kalıcı ve araçları profesyonelce kullanan birisi olmak için.

Şirketinizin toplantılarına gidin. Notlar tutun. Kitap satın alın. Bunu ne sebeple yapacaksınız ?

Daha yararlı olabilme amacını taşımak için. Kime ? Hedeflediğiniz pazar kitlesine.

Daha kalıcı ve araçları profesyonelce kullanan birisi olmak için kendinize yatırım yapmalısınız.

Öğrenmelisiniz ve öğretmelisiniz. Network Marketing dünyasında toplantılara giden, deli gibi sayfalarca notlar tutan, toplantılarda ciddi liderlerin ses kayıtlarını tutun, kitap okuyan, kendini altını çizen hepten geliştiren fakat, altını çizen üzerine koyarak sahip olarak geldiği eşsiz verileri paylaşmayan o civarı bir sürü networker var ki !

Kendimizi tüketici olarak düşünmeliyiz. Bir bir tüketiciyiz. Neyi tüketiyoruz ? Kitap. Toplantı bilgileri…Derdiniz bir bir sürü kez olarak şu olmalı “Ben neyi öğrenebilirim ve neyi öğretebilirim ?” Benden öğrendiklerinizi öğretin. Sponsorunuzdan öğrendiklerinizi öğretin. Webinarlardan, kitaplardan öğrendiklerinizi öğretin. İnsanların bu verilere gereksinimi var. Bunu yapın.

Bu gelin hep beraber yapalım ve Türkçe içerik paylaşılan interneti network marketing ile ilgili kımetli bilgiyle donatalım. İnsanlar, siz paylaşmadıkça öğrenemnezler. Bizlere binlerce dolar ücret kazandıracak olan şey kitaplardır, toplantılardır, e-kamp benzeri kurslardır. Şunu bilin !

İnsanlar sizin paylaştığınızı her çeşitli içeriğe (blog yazsıcaklık, fotoğraf, video, vs) cevap verirler. Cevap veren birileri kesinlikle olabilir. Toplantılara esasen gidiyorsunuz. Para ve zaman harcıyorsunuz. O notları özenle tutuyorsunuz. O takdirde neden bunları internette bloğunuzda paylaşmayasınız ki. Bu sayede insanlığa değer anlamında bir birşeyler sunmuş olursunuz.

2000+ Kişi Arasına Katılın ve Yazılarımı ilk Okuyan Siz Olun

En Güncel Network Marketing-internetten Para Kazanma ve Ek Gelir ile ilgili Yazılar Anında Mail Adresinize Gelsin

10 Nisan 2016
1.567 kez görüntülendi
Yandex.Metrica